ÇOCUK HEMATOLOJİ DENEYİMLİ AKADEMİSYEN HEKİM ALINACAKTIR

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?
BAŞKENT TIP FAKÜLTESİ’NE ÇOCUK HEMATOLOJİ  DENEYİMLİ AKADEMİSYEN HEKİM ALINACAKTIR
Başkent Üniversitesi  Tıp Fakültesi Ankara, Adana, Alanya, İstanbul, İzmir ve Konya hastaneleri ile ülkemizde en geniş hastaneler ağına sahip Türkiye’nin tıp fakültesi olan ilk vakıf üniversitesidir.  Sayılan hastanelerin tümü Uygulama ve Araştırma Merkezi  olarak Ankara’daki  fakülteye bağlı akademik birimlerdir. Merkezlerdeki uzman ve üstü kadrolardaki hekimlerin tümü uzmanlık alanı ile ilgili anabilim dallarına bağlıdırlar.
Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Onkoloji-Hematoloji Bilim Dalı Ankara ve Adana merkezlerinde faaldir.  Adana merkezimiz onkoloji ağırlıklıdır. Yılda gördüğümüz 100-120 yeni vaka ile en çok çocuk onkolojik vaka gören üniversite hastaneleri içinde ilk sıralarda yer almaktadır. Merkezimizde onkoloji uzmanı olarak Doç. Dr. Nalan Yazıcı ve Doç. Dr. Ayşe Erbay devamlı kadroda çalışmakta Prof. Dr. Faik Sarıalioğlu haftalık mesaisinin yarısını Adana’da  geçirmektedir.
Ankara merkezimiz Çocuk Hematoloji ağırlıklıdır. Prof. Dr. Faik Sarıalioğlu yanında Prof. Dr. Lale Olcay ve Doç. Dr. Fatma Burcu Belen Ankara’da görev yapmaktadırlar. Çocuk hastalıkları bölümünün yer alacağı hastanemizin yapım aşamasında olması nedeni ile onkoloji hasta sayısı sınırlı tutulmaktadır.
Adana, Konya, İstanbul ve Alanya  merkezlerimiz için;  doçent, yardımcı doçent , öğretim görevlisi ya da  uzman kadrosuna çocuk hematolojide deneyimli  birer hekim  alınacaktır.  Erken başlamak isteyen hekimler ilkin uzman kadrosuna atanacak, ardından uygun akademik kadrolara aktarılacaklardır.
Başkent Üniversitesi ülkemizin bugünkü koşullarında dinamizmi, ilkeleri  ve akademisyenliğe bakış açısı ile farklı bir konumdadır. İdeallerimizi paylaşmak isteyenlere çağrımızdır:  bizimle çalışmak ister misiniz?
İsteklilerin profesyonel formattaki özgeçmişlerini (CV’lerini) 31 Ocak 2018 tarihine  kadar   aşağıdaki adrese göndermeleri gerekmektedir. Başvuru öncesi  adayların Başkent Üniversitesi Adana, Konya, İstanbul ve Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezleri  “web” sitelerini inceleyerek, bizzat ziyaret ederek ya da aşağıdaki adrese yazarak bilgi almaları yararlı olacaktır.
Sevgi ve Saygılarımla…
Prof. Dr. Faik Sarıalioğlu
Bilim Dalı Başkanı
İletişim:
Prof. Dr. Faik Sarıalioğlu
Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bilim Dalı 06490 – Bahçelievler / Ankara
Tel: 0 (505) 535 2861 (Dr. Faik Sarıalioğlu)
e-posta: faik.sarialioglu@hotmail.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*