Yıllara Göre

Alt Çalışma Grubu Seçimleri
2012 TPHD Alt Çalışma Grubu Başkan ve Üyeleri
Eritrosit hastalıkları ve Hemoglobinopatiler alt çalışma grubu
Zeynep Karakaş – Başkan
Arzu Akçay – G. Sekreter
Selma Ünal Yeşim Oymak
Hemostaz / Tromboz / Hemofili alt çalışma grubu
Ayşegül Ünüvar – Başkan
Tunç Fışgın
Hale Ören
Can Balkan
Hematolojik maligniteler (Lösemiler) alt çalışma grubu
Lebriz Yüksel Soycan – Başkan
Nazan Sarper – G. Sekreter
Adalet Meral Güneş
Serap Aksoylar
Aferez / Transfüzyon alt çalışma grubu
Davut Albayrak – Başkan
Fatih Azık – G. Sekreter
Abdurrahman Kara
Saadet Akarsu
FebrilNötropeniler ve Destek tedavileri alt çalışma grubu
Sema Anak – Başkan
Serap Karaman – G. Sekreter
Alphan Küpesiz
Deniz Tuğcu
Laboratuvar alt çalışma grubu
Türkan Patıroğlu – Başkan
Ekrem Ünal – G. Sekreter
Emine Zengin
Alphan Küpesiz
Kemik İliği Yetersizlikleri alt çalışma grubu
Fatma Gümrük – Başkan
Selin Aytaç Eyüpoğlu -G. Sekreter
Saadet Akarsu
Deniz Yılmaz Karapınar
Histiositoz alt çalışma grubu
Ömer Devecioğlu – Başkan
Nazan Sarper – G. Sekreter
Şule Ünal
Didem Atay
Kemik İliği Transplantasyonu alt çalışma grubu
M. Akif Yeşilipek – Başkan
Serap Aksoylar – G. Sekreter
Gülyüz Öztürk
Gülsün Tezcan Karasu
Nutrisyonel Anemiler alt çalışma grubu
Erol Erduran – Başkan
Namık Yaşar Özbek – G. Sekreter
Hüseyin Gülen
Özcan Bör
Meryem Albayrak
2010 Alt Çalışma Grubu ve Üyeleri      

1- Eritrosit hastalıkları ve Hemoglobinopatiler alt çalışma grubu
Prof.Dr.Fatma Gümrük(Başkan)
Bülent Antmen (Çukurova Üniversitesi)
Zeynep Karakaş (İstanbul Üniversitesi)
Yusuf Ziya Aral (Adnan Menderes Üniversitesi)
2- Hemostaz / Tromboz / Hemofili alt çalışma grubu 
Prof.Dr.Ayşegül Ünüvar(Başkan)
Hale Ören (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Can Balkan (Ege Üniversitesi)
Tunç Fışgın (19 Mayıs Üniversitesi)
3- Hematolojik maligniteler (Lösemiler) alt çalışma grubu 
Prof.Dr. Lebriz Y. Soycan(Başkan)
Adalet Meral (Uludağ Üniversitesi)
Emel Özyürek (19 Mayıs Üniversitesi)
Alphan Küpesiz (Akdeniz Üniversitesi)4- Aferez / Transfüzyon alt çalışma grubu 
Prof.Dr.İdil Yenicesu(Başkan)
5- Febril Nötropeniler ve Destek tedavileri alt çalışma grubu
Prof.Dr.Gülyüz Öztürk(Başkan)
İlgen Şaşmaz (Çukurova Üniversitesi)
6- Laboratuvar alt çalışma grubu 
Yasemin Altuner Torun (Erciyes Üniversitesi)
7- Kemik İliği Yetersizlikleri alt çalışma grubu
Prof.Dr.Akif Yeşilipek(Başkan)
Deniz Yılmaz Karapınar (Ege Üniversitesi)
8- Histiositoz alt çalışma grubu 
Prof.Dr.Sema Anak(Başkan)
9- Kemik İliği transplantasyonu alt çalışma grubu
Prof.Dr.Mehmet Ertem(Başkan)
Buket Erer Del Castello (Ege Üniversitesi)
10- Nutrisyonel Anemiler alt çalışma grubu
Prof.Dr.Namık Özbek (Başkan)
Ahmet Koç (Harran Üniversitesi)
Erol Erduran (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Özcan Bör (Osman Gazi Üniversitesi)

 24–26.04.2008

Alt Çalışma Grubu ve Üyeleri                                  


ERİTROSİT HASTALIKLARI VE HEMOGLOBİNOPATİLER

FATMA GÜMRÜK     (BAŞKAN)
YEŞİM AYDINOK      (ASİL)
BÜLENT ANTMEN    (ASİL)
ZEYNEP KARAKAŞ   (ASİL)
ALPHAN KÜPESİZ       (YEDEK)
SELMA ÜNAL            (YEDEK)
TROMBOZ HEMOSTAZ HEMOFİLİ

KAAN KAVAKLI         (BAŞKAN)
AYŞEGÜL ÜNÜVAR   (ASİL)
HALE ÖREN                 (ASİL)
TUNÇ FIŞGIN               (ASİL)
CAN BALKAN             (YEDEK)
CANAN UÇAR ALBAYRAK (YEDEK)
HEMATOLOJİK MALİGNİTELER

M. AKİF YEŞİLİPEK           (BAŞKAN)
HALE ÖREN                         (ASİL)
TÜRKAN PATIROĞLU       (ASİL)
EMEL ÖZYÜREK                 (ASİL)
BÜLENT ANTMEN              (YEDEK)
ADALET MERAL GÜNEŞ  (YEDEK)
AFEREZ – TRANSFÜZYON

SABRİ KEMAHLI               (BAŞKAN)
DAVUT ALBAYRAK         (ASİL)
GÜLYÜZ ÖZTÜRK             (ASİL)
HİLMİ APAK                       (ASİL)
ABDURRAHMAN KARA  (YEDEK)
HÜSEYİN GÜLEN              (YEDEK)
FEBRİL NÖTROPENİ

GÜLYÜZ ÖZTÜRK          (BAŞKAN)
ZEYNEP KARAKAŞ        (ASİL)
ÜLKER KOÇAK               (ASİL)
GÖNÜL AYDOĞAN         (ASİL)
LABORATUVAR

TÜRKAN PATIROĞLU               (BAŞKAN)
FERİDE DURU                           (ASİL)
YASEMİN ALTUNER TORUN   (ASİL)
KEMİK İLİĞİ YETMEZLİĞİ

EROL ERDURAN                       (BAŞKAN)
NAMIK ÖZBEK                             (ASİL)
LALE OLCAY                                (ASİL)
DENİZ YILMAZ KARAPINAR      (ASİL)
HİSTİOSİTOZ
ÖMER DEVECİĞLU   (BAŞKAN)

NAZAN ÇETİNGÜL       (ASİL)
NAZAN SARPER           (ASİL)
BİROL BAYTAN              (ASİL)
KEMİK İLİĞİ TRANSPLANTASYONU

MEHMET ERTEM      (BAŞKAN)
AKİF YEŞİLİPEK         (ASİL)
MUALLA ÇETİN          (ASİL)
EMİN KÜREKÇİ          (ASİL)
SAVAŞ KANSOY         (YEDEK)
ATİLLA TANYELİ         (YEDEK)

 
TPHD ALT ÇALIŞMA GRUPLARI 2017-2019

  1. Eritrosit Hastalıkları ve Hemoglobinopatiler Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Zeynep KARAKAŞ
Üye:
Ali FETTAH
Nihal KARADAŞ
Melike Sezgin EVİM

  1. Hemostaz / Tromboz / Hemofili Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Hale ÖREN
Sekreter:
Yılmaz AY
Üye:
Serap KARAMAN
Ayşegül ÜNÜVAR

  1. Hematolojik Maligniteler (Lösemiler) Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Lebriz Yüksel SOYCAN
Üye:
Hilmi APAK
Adalet Meral GÜNEŞ
Nazan SARPER

  1. Aferez / Transfüzyon Alt Çalışma Grubu ,

Başkan:
Canan ALBAYRAK
Üye:
Ersin TÖRET
Dilek Gürlek GÖKÇEBAY
Neslihan KARAKURT
5.Febril Nötropeniler ve Destek Tedavileri Alt Çalışma Grubu
Başkan:
Rejin KEBUDİ
Sekreter:
Deniz TUĞCU
Üye:
Serap KARAMAN
Saadet AKARSU

  1. Laboratuvar Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Davut ALBAYRAK
Sekreter:
Ayşenur BAHADIR
Üye:
Uğur ÖZBEK
Serap KİRKİZ

  1. Kemik İliği Yetersizlikleri Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Deniz Yılmaz KARAPINAR
Sekreter:
Özlem TÜFEKÇİ
Üye:
Barış MALBORA
Lale OLCAY

  1. Histiyositoz Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Erol ERDURAN
Üye:
Ömer DEVECİOĞLU
Birol BAYTAN
Özcan BÖR

  1. Kemik İliği Transplantasyonu Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Serap AKSOYLAR
Üye:
Musa KARAKÜKÇÜ
Alphan KÜPESİZ
Şebnem YILMAZ

  1. Nutrisyonel Anemiler Alt Çalışma Grubu

Başkan:
Namık ÖZBEK
Sekreter:
Meryem ALBAYRAK
Üye:
Erol ERDURAN
Özcan BÖR